شرکت آروکو

درباره ما

به شرکت ما خوش آمدید

با ما تماس بگیرید...

ارسال پیام

شرکت آروکو

شرکت آروکو ، توسط جمعی از همکاران ، با هدف ایجاد یک شرکت سربلند و استوار در سال ۱۳۹۰ تحت زمینه فناوری اطلاعات نمایان شده است ؛ آروکو  یک نام است اما شامل مجموعه ای از اهداف کوچک و بزرگ می شود که برای رساندن خدمت در این زمینه ( فناوری اطلاعات ) رقم خورده است . آروکو  در ابتدای راه است و ما نیز به این نکته واقف هستیم ، اما آنچه از آن اطمینان داریم علاقه و اراده ما برای ارائه خدماتی متفاوت و مناسب نسبت به عموم کاربران فارسی زبان می باشد . اهدافی که بی شک رسیدن به آنها دقت و تلاش فراوانی را طلب می کند . اهدافی که خود را برای رسیدن به آنها از لحاظ اخلاقی و تخصصی آماده کرده ایم . خیلی دور ، خیلی نزدیک …

چشم اندازها

آنچه آروکو را نسبت به دیگران متمایز می کند ، در ابتدا نه تخصص ، نه تلاش و نه پشتکار است ؛ بلکه از دیدگاه و منش فکری ما تنها وجه تمیز دهنده ، ” دلسوزی و مشتری مداری ” ما در پروژه های کاری می باشد و همین اصل را برگ برنده خود می دانیم و برای رسیدن هرچه بهتر به آن با غرور خواهیم کوشید . آینده از دیدگان ما با وجود ابرهای باران زا ، درخشان و آفتابی است . درخششی به وسعت تمام نیکویی ها و آفتابی به عظمت خورشید ؛ زندگی بخش و ایجاد کننده (…) پس با اصل دلسوزی و مشتری مداری همراه با تخصص و پشتکار خواهیم کوشید ، نه فقط برای منافع مالی بلکه برای بودن و ایجاد کردن ، همچون خورشید استوار و مطمئن .

پایان نامه

در پایان ، شرکت آروکو نه تنها به خود بلکه به عموم همراهان متعهد می شود تا در آینده ای نزدیک ، دیگر اهداف جداگانه ای متصور نباشد و سعی خواهیم کرد تا در شرکت اولین های استفاده از فناوری های روز در محیط گسترده وب باشیم .

اعضا تیم آروکو

Empty Team
علی صدیقیان مدیر بخش شبکه
Empty Team
رضا فلاحتی مدیر دپارتمان اندروید
Empty Team
محمد کریمی مدیر دپارتمان .NET
Empty Team
ا . شاحسینی مدیر عامل
Empty Team
ح . اعتمادی توسعه دهنده وب سایت
Empty Team
ع . فریدونی توسعه دهنده اندروید
Empty Team
بهنام زمانی مدیر بخش مارکتینگ
Empty Team
آرش محسنی طراح وب سایت