شرکت آروکو

سئو و بهینه سازی وبسایت شرکت آروکو

با ما تماس بگیرید...

ارسال پیام

بهینه سازی وبسایت یا سئو ( SEO )چیست ؟

به نقل ویکی پدیا  ، بهینه‌سازی موتور جستجو به انگلیسی Search engine optimization)، یک روند مناسب برای بهبود دید یک وب سایت یا یک صفحه وب در یک موتور جستجوی طبیعی و یا الگوریتمی است. بطور کلی وب گاه‌هایی که بالاترین مکان و بیشترین تکرار در صفحه نتایج جستجو را دارند، بازدید کننده بیشتری از طریق موتورهای جستجو بدست می‌آوردند. (SEO) توانایی انواع جستجو را دارد، از جمله: جستجوی تصاویر، مکانی، جستجوی ویدئو، جستجوی علمی، جستجوی خبری و صنعت خاص در رأس موتور جستجو هستند.
به عنوان یک استراتژی بازاریابی اینترنتی (SEO) به چگونگی کارکردن موتورهای جستجو و اینکه مردم چه چیزی را جستجو می‌کنند رسیدگی می‌کند و همینطور کلمات کلیدی تایپ شده و اینکه کدام یک از موتورهای جستجو توسط مخاطبان مورد توجه قرار می‌گیرد را مورد بررسی قرار می‌دهد. بهینه‌سازی وب سایت شامل توسعه مطالب موجود در خود سایت و HTML و برنامه نویسی مربوط به هر دو و همچنین ارتباط بین کلمات کلیدی و حذف موانع مربوط به فعالیتهای نمایه سازی در موتور جستجو و ترویج یک سایت برای افزایش تعداد لینک دهنده و یا لینک‌های ورودی، از دیگر تاکتیک‌های جستجوگرها است. در کل (SEO) به معنی بهینه‌سازی موتور جستجو است و برای اطلاعات بیشتر می‌توانید به افرادی که خدمات (SEO) را ارائه می‌دهند مراجعه کنید.

بهینه سازی وبسایت از دیدگاه آروکو

اگر شما سایت جامع و کاملی طراحی کرده اید و امکانات مفیدی در سایتتان قرار دادید اما بعد از مدتی به این نتیجه می رسید که بازدیدهای روزانه شما مناسب نیستند و باید خیلی بیشتر باشد ، مشکل شما عدم بهینه سازی اصولی و یا قدیمی بودن روش سئو است زیرا موتورهای جست وجو دائما در حال بروز رسانی الگوریتم های خود هستند .

وقتی صحبت از سئو و بهینه سازی سایت می شود عموم مردم کلمات کلیدی تعداد بالا و بهینه سازی برای یکسری کلمه کلیدی خاص را به خاطر می آورند ، اما باید اشاره کرد که این روشها در عین اینکه بسیار پر هزینه و وقت گیر هستند بلکه کاملا بی فایده و از مد افتاده اند ، حال ممکن است برایتان سوال پیش آید که چه چیزی در روشهای ما وجود دارد که آروکو را در زمینه بهینه سازی سایت متمایز می سازد در پاسخ باید بگوییم ما از روشهای رسمی خود شرکت گوگل (کلاه سفید) برای ارتقا وبسایتها و بهینه سازی آنها استفاده می کنیم .

مراحل سئو آروکو

 1. آنالیز وب سایت و ارائه گزارش تحلیلی از روند فعلی سئو سایت
 2. آنالیز وب سایت های مشابه و ارائه گزارش تحلیلی از روند فعلی سئو این قبیل سایتها
 3. بهینه سازی سایت آنالیز رقبای مورد هدف وب سایت شما در سئو
 4. ایجاد بهترین کلید واژه های کانونی سایت بر اساس محتوای سایت و سرچ کاربران در گوگل
 5. خطایابی و رفع اشکالات سایت در کدنویسی جهت افزایش سئو سایت
 6. تهیه متون و محتوای وب سایت بر اساس تکنیکهای سئو
 7. بهینه سازی تصاویر و محتوای سایت
 8. قرار دادن توضیحات متا (Meta Code)
 9. ایجاد بهترین استراتژی در گرفتن لینک به وب سایت شما
 10. اجرای تکنیک لینک بیلدینگ
 11. اجرای تکنیک سئو مخفی
 12. برطرف کردن ارورهای ۴۰۴ سایت شما
 13. افزایش قدرت ایندکس سایت شما
 14. معرفی کردن سایتتان به موتورهای جستجو مانند گوگل و یاهو و بینگ
 15. افزایش بازدید سایت و دریافت ورودی از موتورهای جستجو
 16. قرارگیری سایت در صفحه اول گوگل بر اساس کلمات کلیدی
 17. افزایش رتبه سایت در گوگل و الکسا

سئو از زبان حرفه ای ها